INDIVIDUÁLNÍ nabídka tvorby WWW stránek

Ceny se pohybují od 3.000,- Kč za tvorbu v základu 3  www stránek, plus 500,- Kč za každou další. Ceny mohou být i individuální.

Jako novinku Vám postavíme E-Shop na míru jak po funkční tak i grafické stránce. Ceny za E-Shop se pohybují od 15.000,- Kč a opět se řídí rozsahem prací, následnou implementací položek, apod.

Grafické práce a práce fotografa se domlouvají předem a jsou placeny dle rozsahu prací, většinou 500,- Kč/hod.

Po dobu 3 měsíců je v případě sestavení www stránek jejich obsluha (úprava textů, grafiky, aj.) zcela
ZDARMA ! Popřípadě se doplácí jen trasné k Vám, není-li určeno jinak.

Veškeré podklady obsažené ve stránkách, doložené a nebo vyrobené pro zákazníka, jsou umístěny na nosič (CD, DVD, flash, nebo jinak dle dohody) a samotný zdrojový text je předán zákazníkovi k užívání.

Co potřebujete ?

1. Volnou doménu
To znamená, jak se mají jmenovat vaše nové stránky, např. www.mojekrasnenovestranky.cz (pokud je již obsazená, neřeším, volím alternativu názvu).

2. Webhosting
Pokud nemáte vlastní server, kde můžete provozovat vaše stránky, je možno dneska zvolit, zda-li chcete placený hosting (ceny od několika set korun po tisíce (záleží na službách)), nebo hosting zdarma (podmíněno vložením reklamního banneru do stránek a také většinou reklamní zkratky do názvu domény, např. www.mojekrasnenovestranky.zdarma.cz.

3. Hotové stránky www
Necháte si udělat www stránky na míru dle vašich potřeb a tužeb a ty jsou následně umístěny na ftp srv webhostingu. Poměrně jednoduchá záležitost, která vás za minimální peníz zpřístupní celému světu.

Pokud potřebujete poradit, neváhejte využít kontaktů.


Copyright © 2013 by PC.service.24

Menu
Portfolio
Kontakty
WWW
Ceník